Úvodní strana Reference Vybrané reference

Vybrané reference

TAURUS – kabina CONQUER
Dodávka a montáž lakovací a vysoušecí kabiny typové řady CONQUER u společnosti TAURUS s.r.o., Chrudim. Dodávka vzduchotechnického potrubí. Filtrace s aktivním uhlím. Realizace 7/2009.
DP města Brna – průmyslové kabiny
V areálu ústředních dílen Dopravního podniku města Brna a.s. v Brně-Medlánkách proběhla dodávka a montáž 5 ks lakovacích kabin, 2 ks kabin pro broušení a tmelení, odmašťovací kabiny vč. ČOV, lakovny dílů a tryskacího boxu včetně vzduchotechnického potrubí. Vytápění horkovodní baterií. Realizace 12/2007 – 4/2009. Ocenění "Stavba Jihomoravského kraje 2008" v kategorii průmyslové a technologické stavby.
HYDAC – SUPERPRESTIGE a vysoušecí kabina
Dodávka a montáž lakovací a vysoušecí kabiny typové řady SUPERPRESTIGE s bočním odsáváním (semivertikální princip proudění vzduchu), vysoušecí kabiny OVEN a PAINT-ROOM (přípravna barev) u firmy HYDAC, spol. s r.o., Planá nad Lužnicí. Obě kabiny jsou umístěny za sebou a odděleny rolovacími vraty. Realizace 5-6/2008.
SCHNEEBERGER – průmyslové kabiny
V první etapě proběhla dodávka a montáž 3 ks lakovacích a vysoušecí kabiny a 1 ks temperovací kabiny typové řady PRESTIGE u firmy SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik, s.r.o.Cheb. V druhé etapě byly dodány 2 ks lakovacích kabin a 2 ks lakovacích kabin z první etapy byly upraveny na kabiny temperovací. Dodávka včetně vzduchotechnického potrubí. Realizace ve dvou etapách – 6-7/2006 a 8-11/2008.
DP České Budějovice – průmyslová kabina
Dodávka a montáž dělené 23 m průmyslové lakovací kabiny pro lakování autobusů MHD včetně dodávky vzduchotechnického potrubí u společnosti Dopravní podnik města České Budějovice a.s. Vytápění horkovodní baterií. Realizace – 8-12/2007.
BOMAR – lakovací linka
Dodávka a montáž 1 ks PAINT-ROOM (přípravna barev) a vzájemně propojených kabin – 1 ks lakovací a vysoušecí kabiny SUPERPRESTIGE, 1 ks odmašťovací a vysoušecí kabiny DRY CLEAN a 1 ks vysoušecí kabiny OVEN u firmy BOMAR, spol. s r.o., Brno. Realizace 4-6/2007.

«<1 2 3 >»

 

Tvorba www stránek intencio s.r.o.

Tel.: +420 548 211 261-2 | sorena@sorena.cz | www.sorena.cz