sorena s.r.o.

je brněnská společnost s celorepublikovou působností zabývající se dodávkami lakovacích systémů pro mokré lakování. Touto činností se zabýváme od roku 1995. V této době vznikla úzká spolupráce s italským výrobcem NOVA VERTA International S.p.A.

Dealer of  

Na základě našich zkušeností provozujeme od roku 2000 vlastní lakovnu a karosárnu. Tento provoz zároveň slouží jako předváděcí a výukové pracoviště včetně přípravy učňovské mládeže.
Při realizaci a projektování nových lakovacích provozů se tedy opíráme i o praktické poznatky z té nejzákladnější praxe.

Během naší dlouholeté působnosti na českém a slovenském trhu jsme zrealizovali více než 100 lakařských pracovišť. K naší největší chloubě patří realizace lakovacího pracoviště v ústředních dílnách Dopravního podniku města Brna a.s., která obdržela ocenění "Stavba Jihomoravského kraje 2008" v kategorii průmyslové a technologické stavby.

O kvalitě našich lakoven svědčí i fakt, že naše dodávky směřovaly i do ŠKODA Auto a.s. nebo společností úzce spolupracujícím s tímto výrobcem automobilů.

V současné době jsme schopni nabídnout a zrealizovat lakovací provozy pro autoopravárenství a pro průmyslové lakování od malých stříkacích stěn až po sušící a lakovací kabiny. V rámci komplexnosti naší nabídky realizujeme a dodáváme i technologie předúprav před lakováním jako tryskání, odmašťování, tmelení, broušení atd.

Naše starost o naše zákazníky a obchodní partnery, nekončí realizací provozu povrchových úprav, ale zajišťujeme záruční a pozáruční servis vč. dodávky filtračních materiálů na dodané technologické zařízení.

Povolení a certifikáty opravňující k podnikání:

         

Nahoru

 

Tvorba www stránek intencio s.r.o.

Tel.: +420 548 211 261-2 | sorena@sorena.cz | www.sorena.cz